Orthodent Kids


Orthodent Kids – новий формат сучасної та прогресивної клініки для малечі, який покликаний змінити стереотипи дитячої стоматології. Основну роль у нашій роботі відіграє профілактика.
Бо у Orthodent Kids зуби – це не лише усмішка, а важлива функціональна складова організму, стан якої впливає на загальний розвиток дитини.

У Orthodent Kids комплексно дбають про здоров’я дітей та їхній гармонійний розвиток. Тому наші спеціалісти не лише лікують чи навчають правильно доглядати за зубками, але й за потреби залучають до консультації інших фахівців: кваліфікованих вертебрологів та остеопатів.

Сьогодні ми вимушені констатувати, що діти дуже часто мають проблеми з прикусом. Для виправлення прикусу в нашій клініці разом з ортодонтом працює лікар-остеопат. Він допомагає стоматологу визначити першопричину, яка призвела до порушення балансу у розвитку щелепи та організму загалом. У таких випадках, окрім стоматологічного лікування, дитині додатково можуть призначити спеціальні гімнастичні та дихальні вправи.