Ортодонтія


Естетична стоматологія – це перш за все прагнення людини бути привабливою, тому й не дивно, що ортодонтичні послуги – одні з найбільш популярних у нас.

Ми розуміємо потребу у гарній усмішці та бездоганно рівних зубах, тому у своїй роботі застосовуємо передові методи сучасної ортодонтії. Ми використовуємо лише найкращі матеріали та ортодонтичну продукцію світових марок. Ви завжди маєте можливість вибрати індивідуальні брекети (металеві, лінгвальні та керамічні), брекети елітного класу, в складі яких є частка золота.

Для виправлення прикусу в дітей ми використовуємо міофункціональні трейнери, а також знімну апаратуру (пластинки) для забезпечення правильного розвитку зубо-щелепової системи у наймолодших пацієнтів. Для виправлення прикусу в дорослих ми застосовуємо незнімну техніку. Також ми прекрасно розуміємо, що на лікування брекет-системами іноді важко наважитись. Для тих хто хоче, щоб процес лікування проходив максимально непомітно, ми  пропонуємо «невидиму» ортодонтію – використовуємо, до прикладу, прозорі капи – Invisalign.

Ортодонтія – це не просто лікування, це величезний досвід, бездоганне розуміння механіки руху зубів, їхньої правильної роботи і функції кожного зуба.